GÜVENLİK HİZMETLERİMİZ

Güvenlik Alarm Sistemleri (Profesyonel 7/24 Takipli Sistemler)

İŞ YERİ GÜVENLİK

İşyeri alarm sistemlerinde Türknet güvenlik farkını yaşayın
Alarm kurulumu yaptırmak ve işyerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz için alarm firmalarının da belirli şartlara ve standartlara sahip olması ve kendinizi güvende hissettirmesi gerekir. İşyeri alarm sistemleri için Türknet Güvenlik olarak gerekli tüm standartlara ve belgelere sahip olup son teknoloji GS 2060 GPRS modül kullanmaktayız. Ayrıca kurulumunu yaptığımız alarm sistemlerini Türknet Haber Alma Merkezi‘nden 7/24 takip etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz DSC marka olup TYCO SECURİTY (USA) ürünüdür.
İşyerinizin ihtiyacı olan alarm sistemi için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz. İşyerlerinin farklı mimari ve ihtiyaçları olduğundan yerinde yapılacak projelendirme ve ücretlendirme siz değerli müşterilerimize daha faydalı olmaktadır. İşyerinizin ihtiyacı olan alarm paket sistemine ek olarak işyerinin sektörüne göre farklı ürünler kullanabilir

 

Tuş Takımı

İş yerinizde birden fazla güvenli bölge oluşturulması ve alarm sisteminin kullanılmasını sağlar.

Akü

Elektrik kesilmesi durumunda iş yerinizin tüm koşullarda, korumasını sağlamak için güvenlik sisteminize bağımsız bir güç sağlar.

Harici Siren

Alarm sistemi uyarı sinyali aldığında, zamanında şifre girilmez ise otomatik olarak çalar ve müşteri izleme merkezini uyarır.

Türknet güvenlik 7/24 Alarm Haber alma Merkezi iş yeri çalışma şekli;
•    İş yeri açılış ve kapanış saatleri kurulum sonrası dolduracağınız formla belirlenir, sistemin açılış saatinde kim tarafından açıldığını, kapanış saatinde kim tarafından kapandığının takibi yapılır
•    Belirtilen saat de sistem kuruldu sinyali gelmez ise kapanış sinyali gelmediğine dair operatörlerimiz tarafından aranıp bilgilendirilirsiniz.
•    Tüm sistemlerimize uyarlayabileceğimiz en son teknoloji GPRS modül ile alarm sistemi ve alarm izleme merkezi 24 saat her an online olarak haberleşir.
•    Sisteminizdeki olası sorunlar telefon veya GPRS haberleşmesi koptu, akü azaldı, elektrik kesildi, haberleşme yapılamadı gibi sinyaller anlık olarak merkeze iletilir ve size haber verilir
•    Sisteminizdeki tüm hareketi haftalık yâda aylık rapor olarak alabileceğiniz gibi web sayfamızdan müşteri online giriş butonunu kullanarak istediğiniz an görebilirsiniz

Türknet alarm sistemleri size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile işyeri alarm sistemi  için aradığınız güveni sunmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

İş yerinizi istediğiniz yerden canlı izleyebilir veya her bir izleme alanının görüntülerini kayıt altına alarak olası olaylara karşı tedbir alabilirsiniz. Yapılan kayıtlara; ihtiyaç olduğunda iş yerinizden veya uzaktan erişim yaparak ulaşabilirsiniz.

 Daha Fazlası ve Fiyat İçin Lütfen Bize Ulaşın

BÜYÜK İŞLETME GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Size sunacağımız güvenlik paketleri ile işinizi her zaman kontrol edebilir ve koruyabilirsiniz

İş Çözümleri

İş güvenliğinde çözüm ortağı seçmek önemli bir konudur. Eğer 7/24 güvende olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken 444 85 75’den bizimle iletişime geçmenizdir

Güvenlik İçinde Güne Başlamak Ve Güvenlik İçinde Günü Bitirmek.

Farklı kurum ve çalışma ortamlarınızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir iş güvenliği paketlerimiz ile maddi ve manevi varlıklarınızı gece gündüz korumak için sizinle işbirliği yapmaya hazırız.

    Alarm Santrali                      Harici Kamera                           Kartlı Giriş

İş Güvenlik Sistemleri

İş hacminize göre ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözümler üretip; gerektiğinde iş güvenlik sistemlerini birleştirerek zaman tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

   Büyük Bir İşletme                               Eğitimli Uzman Teknisyen Desteği

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti ile, kapılarınız davetsiz misafirlere sürekli kapalı olacaktır.

Geçiş kontrol sistemleri; çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sunarken, firma sahibi için çalışma saatlerinin takibi ve bunların personel bordrolarına aktarılması konusunda kolaylık sağlamaktadır.

Çalışma ortamındaki geçiş kontrol sistemleri; giriş ve çıkışların kayıt altına alınarak takibine, raporlanmasına, belirlenen görev tanımları ile önemli alanların girişlerine sınırlama getirilmesine, gerektiği durumlarda olay senaryoları üretilmesine olanak tanır. Bunların yanı sıra suiistimale karşı güvenli bir çözüm ve caydırıcılık sağlar.

Yangın Alarm Sistemleri

Acil Çıkış                                           Yangın                             İtfaiye

Yangınların; binaları, tarihi eserleri tekrar eski haline getirilemeyecek şekilde tahrip etmeleri, hatta bazen can kayıplarına bile sebep olmaları nedeni ile alarm sistemleri içerisinde, belki de en önemlisi yangın alarm sistemleridir.

Yangın alarm sistemleri ile; her türlü mekanda çıkabilecek yangınlar daha başlangıç aşamasında tespit edilip, mekanda yaşayanlar sesli olarak uyarılır ve alarm merkezine gönderilen bilgi ile, merkezde çalışan personel tarafından itfaiye olay yerine yönlendirilir.

Yangın alarm sistemleri yapıların ve işletmelerin özelliğine göre çeşitlilik arz etmektedir. Proje aşamasında mekânın konumu ve özellikleri göz önünde bulundurularak, ihtiyaca tam cevap verebilecek bir sistem tasarlanmaktadır.

Daha Fazlası ve Fiyatlar İçin Lütfen Bize Ulaşın…