Technofis Danışmanlık Olarak;

İşletmelerin Danışmanlık, Fizibilite ve Projelendirme, Belgelendirme, Devlet hibe ve destekleri, Marka – Patent, Eğitim, Yatırım Teşvik belgelendirmesi, üretim, insan kaynakları, pazarlama ihtiyaçlarına çözümler sunmaktayız.

Girişimcilik Projesi Yazımı, ISO Belgeleri, AB, Kalkınma Ajansları ve Kırsal Kalkınma Proje Yazımları,Marka Tescili, Patent/Faydalı Model Tescili, TSE Belgeleri, Kurumsal Danışmanlık, Destekler Danışmanlığı, CE Belgelendirme, Yatırım Teşvik Belgesi, Dış Ticaret Danışmanlığı, Kurumsallaşma Danışmanlığı, Franchise Danışmanlığı, Yatırım Danışmanlığı, KOSGEB  Girişimcilik Eğitimleri, İş Eğitimi ve Gezi Organizasyonları konularında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

4 Yılı aşkın zamandır sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Aşağıda listelediğimiz dallarda verdiğimiz hizmetlerden yararlanan yüzlerce müşterimiz gibi, siz de ister Yıllık Paket Olarak Hizmetlerimizden, isterseniz de iş başı olarak bizden hizmet alma imkanına sahipsiniz.

İş yaptığımız hizmet paketlerimiz aşağıdadır. Sizleri de aramızda görmek için bekliyoruz.

“Birlikte Hep Daha İyiye!”


– Girişimci Paketi Aylık 500 + KDV

Girişimci Danışmanlığı, KOSGEB Girişimcilik Projesi takibi, Girişimci destekleri


– İşletme Paketi Aylık 1.000 + KDV
Ödediğiniz ücretin %50’si KOSGEB tarafından size geri ödenir,

Ücretsiz KOSGEB Destekler başvuruları, KOSGEB, AB ve Tübitak Proje yazımlarında %25 indirim. Ücretsiz Yerel Pazar Danışmanlığı, Kalite ( ISO ) , TSE belgelendirmelerinde %25 indirim.


– KOBİ Paketi Aylık 1.500 + KDV
Ödediğiniz ücretin %50’si KOSGEB tarafından size geri ödenir.
Ücretsiz KOSGEB Destekler başvuruları, KOSGEB Proje yazımlarında %50 indirim, Kalkınma Ajansı, Tübitak, IPARD ve AB Proje yazımlarında %25 indirim. Ücretsiz İş-kur, Marka ve Patent Tescil danışmanlıkları. Ücretsiz Yerel Pazar Danışmanlığı, İhracat ve Dış Ticaret Danışmanlıkların da %50 indirim. Kalite ( ISO ) , TSE belgelendirmelerinde %50 indirim.


– MEGA Paket Aylık 2.000 + KDV
Ödediğiniz ücretin %50’si KOSGEB tarafından size geri ödenir.
Ücretsiz KOSGEB Destekler başvuruları, ücretsiz KOSGEB, IPARD, AB ve Tübitak Proje yazımları. Ücretsiz Yerel – Dış Pazar Danışmanlığı, Ücretsiz Kalite ( ISO ) , TSE belgelendirme Danışmanlıkları. KGF Teminatları, Eximbank ve Kalkınma Bankası Kredileri başvuru ve Danışmanlık. Dış ticaret destekleri. Yatırım teşvik belgesi düzenleme.