Hakkımızda

Hakkımızda:

Firmamız, Technofis Danışmanlık, Eğitim, Organizasyon, İthalat, İhracat, Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 25.07.2012 tarihinde KOBİ danışmanlık, proje hazırlama ve yurt dışı iş gezisi organizasyonları hizmetleri yapmak amacıyla Şahıs Şirketi olarak kurulmuş olup, 01.01.2017 tarihinde Limited Şirket olarak sermayesini ve ticaret hayatındaki yerini perçinlemiştir. 2014 yılında hizmetlerine danışmanlık dışında KOSGEB Girişimcilik eğitimleri, fizibilite, iş sağlığı ve güvenliği, marka ve patent tescili hizmetlerini ekleyen firmamız, 2015 yılında Web hizmetleri, Güvenlik Alarm hizmetleri, Yazılım hizmetleri, Barkod ve Personel takip sistemlerini, ISO, TSE, CE belgelendirmeleri ile hizmet çapını daha da genişletmiştir. 2017 yılının Eylül ayında İhracat işlemlerine de başlayan firmamız, bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir işletme olma kapasitesine sahiptir.

Hali hazırda TS 13573 standartında 54-HYB-3712 numarası ile Düzce, Bodrum, İstanbul ve Ankara Ofislerimizde hizmet veriyoruz.

 

                       

Technofis Danışmanlık TSE Belgemiz     Technofis Danışmanlık ISO 9001:2015 Belgemiz

Misyonumuz

TechNofis Danışmanlık olarak, müşterilerimizin Yönetim ile ilgili ihtiyaçlarını doğru tespit edip, onlara hitap eden, kaliteli, uygun fiyatlı ve doğru çözümlerin sunulması. Bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi esnasında çalışanlarınızın ve bölgede yatırım yapan tüm firmaların memnuniyetini, hizmet kalitesinin yükselmesini, eğitim ve istihdam ile ilgili gelişmelerin üst seviyede tutulması ile bu kurumlara Devlet ile iş birliği sağlayarak, daha çok Sosyal Projede etkin rol almalarını sağlayabilmek misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Gerçek değerlerin, özveri ve doğru planlama ile gerçekleşeceğine inanarak, ülkemizde yeşermiş olan, ancak kaybolmaya yüz tutmuş Ahilik geleneğini yeniden hayata geçirmek için çalışmak. Dünya standartlarını Yeniden ülkemizin belirleyebileceğine inanarak, bu değerleri kabul etmiş kurumların yükselmesinde rol alabilecek kurumlar yaratmak.

Çevremizde yeni oluşan piyasa koşullarında sağlam ve güvenilir firmalar oluşturmak, eski etik Anadolu Ahilik değerleri var edebilmek için yola çıktık. Yeniden Dünya Standartlarını belirleyecek bir ülke olabileceğimizi göstermek, bu zor koşullarda büyümek ve en iyi hizmeti en uygun koşullarda üretmeye talip yeni ve eski girişimcileri desteklemek amacı ile danışmanlık yapmaktayız.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sunmakta olduğu birbirinden güzel destekler ve faydalanabileceğiniz hibeler konusunda sizi bilgilendirmek bizim işimiz.

Gelin birlikte EN iYi OLALIM!


Bizim Hakkımızda


İ. Serdar Demirbilek – Yönetim Danışmanı

Franchise, Proje, Kurumsallaşma, Dış Ticaret, KOSGEB UGE Eğitmeni ve Eğitim Uzmanı
Aslen Düzcelidir. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü Mezunudur.

Bir süre Bursa ve Düzce’de Öğretmenlik yaptıktan sonra, Bodrum, İstanbul ve Bursa’da Turizm, İnşaat, Gıda sektöründe uzun yıllar çeşitli Kademelerde Orta ve Üst Düzey yöneticilik yaptı.

Pazarlama, Kurumsallaşma, Dış Ticaret, Franchise ve Eğitim üzerine Uluslararası Kurumlardan eğitimler aldı. Franchise sektöründe yaptığı çalışmalardan sonra 2010 yılında Danışmanlık sektörüne girdi.

Bodrum bölgesinde danışmanlık yaptıktan sonra, 2012 yılının Temmuz ayında Düzcede İlimizin ilk TSE belgeli Danışmanlık şirketi olan TechNofis Danışmanlık’ı kurdu. Son iki yılda Düzce ilinde 90’nın üzerinde şirkete Danışmanlık ve 80’in üzerinde yeni girişimciye de Devlet desteği sağlamıştır.

KOSGEB Girişimcilik Eğitmenidir. Mayıs 2014 – Haziran 2014 – Ağustos 2014 Girişimciliği Destekleme Derneği UGE’lerini tamamlamış olup, Halen KOSGEB Düzce Hizmet Merkezi Müdürlüğü ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri vermektedir. KOSGEB, Kalkınma Ajansı, AB ve Dış kaynaklı fonlara ve yatırım projelerine Fizibilite ve projelendirme çalışmaları yapmış, yapmaya devam etmektedir.

En son Gümüşova İlçe Tarım Müdürlüğüne, MARKA Kalkınma Ajansı desteği ile Düzce İli Hayvancılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (HOSB) Ön Fizibilite Raporu’nu ekibi ile birlikte hazırladı.

Girişimciliği Destekleme Derneği kurucu başkanı, halen Girişimci İş Adamları Derneği Başkanlığını devam ettirmektedir.

AB Horizon programı, Sürdürülebilir Gıda Güvenliği konusunda Bölgesel firmalar ve Düzce Üniversitesi ile çalışmalar, Düzce, Akçakoca’da Sağlık Turizmi Ön fizibilite çalışması ile Uluslararası Diyaliz ve Fizik Tedavi Oteli projesinin yürütücülüğünü devam ettirmektedir.

Düzce Üniversitesinde Proje Yönetimi ve Girişimcilik Derslerini vermektedir.

 

 

Mustafa Yiğit – Ekonomist – Bilişim Sistemleri Danışmanı

1966 Düzce doğumlu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. 1996 yılında Bilişim sektörü ile tanıştı. 1998’de Düzce ilinin en tanınan Markalarından olan KUBAN Bilgisayarı kurdu. Yazılım, Güvenlik ve Web Çözümleri ile Elektronik konusunda halen Kurumsal Danışmanlık yapmaktadır.

Abdullah Şener – Ziraat Mühendisi

 İstanbul Üsküdar’da doğdu. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü mezunudur. 2002- 2008 yılları arasında 50 den fazla işletme için; Tarım İl Müdürlüğü ve Sağlık İl Müdürlüğü’nün Gıda İşletmeleri için, Gıda Sicil sertifikası ve Üretim İzni belgeleri hazırlanması işlemlerini yaptı ve Gıda Üretiminden Sorumlu Yönetici olarak tam zamanlı 5’er işletmede çalıştı. 2008-2013 yılları arasında Düzce Belediyesi İlaçlama Ekibi Mesul Müdürlüğü yaptı. 22 ay Ferrero Değerli Tarım Projesi kapsamında Ziraat Mühendisi olarak çalışarak fındık sektöründe deneyim kazandı.

ORHAN AKBULUT – YÜKSEK İŞLETMECİ