Yönetim Danışmanlık firması olarak Türkiye, Gürcistan, Bulgaristan, Mısır, Amerika Birleşik Devletleri, Azerbaycan gibi ülkelerde hizmet veriyoruz.

Başlıca Hizmet Konularımız

Yeni İşletme Kuruluşu ve Girişimcilik
Fizibilite ve İş Planı
Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma
Üretim Planlama ve Yönetimi
Finansal Danışmanlık
Kalite Yönetim Sistemi Kuruluşu
İnsan Kaynakları Yönetimi
Pazarlama
Franchise Planlama ve Süreklilik
Dış Ticaret
Dış Kaynak ve Lojistik Tedarik
Verimlilik ve Süreç İyileştirme
İşletme ve Sistem Denetimi
İş Sağlığı ve Güvenliği
Gizli Müşteri Denetimi

ve bu konularla ilgili personel eğitimlerini de vermekteyiz.

personel egitim

Amacınız ister şirketinizi büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz stratejinizi belirlemenizde, doğru kararları almanızda ve bunları hayata geçirmenizde size uçtan uca hizmet veririz.

Zor dönemlerden güçlenerek çıkın!
Çetin piyasa koşullarında, doğru alanlarda titizlikle atılan adımlarla zor zamanların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz.

fizibilite

Müşterilerimizin kendi müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek değer önermelerini geliştirebilmeleri için, müşterinin sağladığı bilgilere dayalı müşteri stratejileri oluşturmalarına yardım ediyoruz.

2017 12 01 11 56 00 scaled

Rekabet üstünlüğü oluşturan, kârlı büyüme sağlayan, risklere etkili bir şekilde müdahale eden işletme yeteneklerinin oluşturulmasında şirketlere yardım ediyoruz. Öncelikle operasyonların stratejik kabiliyet olabileceği ve olması gerektiği önermesiyle başlıyoruz, fikirler ve sonuçlar arasındaki boşluğu kapatmak için gerekli olan sektör, fonksiyonel ve teknolojik derinliği sunuyoruz. İster yenilikçi ürün sağlama, stratejik olarak maliyetleri azaltma, kapsama alanını iyileştirme, daha esnek olma, operasyonel riski yönetme, sermaye etkinliğini arttırma olsun ister anlaşma değerini sağlama olsun biz tercih edilen şirket oluyoruz. Kapsamlı çözümler sunuyor ve gerçek önemli performansa kadar C seviyesindeki finansal hedeflere hitap ediyoruz.

2017 09 30 14 21 19 scaled

Stratejiden uygulamaya, size sunacağımız çalışma modelinize uygun teknoloji önerileri, belirlediğiniz iş hedeflerine ulaşmanıza, güvenle karar vermenize ve karşınıza çıkan iş fırsatlarını hızlı bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacaktır.